Vispārēji jautājumi

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai saņemtu manu pasūtījumu?
Vidējais pasūtījumu izpildes laiks ir sešas darba dienas, parasti 3-4 darba dienas, bet atkarībā no materiālu pieejamības un darba sarežģītības, izgatavošanas laiks var būt vairāk par 14 dienām.
Kur saņemt savu pasūtījumu?
Savu pasūtījumu varēsi saņemt mūsu ierāmēšanas salonā Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā.
Saņemot pasūtījumu, konstatēju bojājumu. Kā rīkoties?
Noteikti sazinies ar mums, lai rastu risinājumu. Vairāk par bojājumiem un preču atgriešanu lasi šeit.
Vai ir iespējams iegādāties tikai paspartū vai stiklu, nepasūtot rāmi?
Protams, ka ir iespējams! Daudzi mūsu klienti vēlas atsvaidzināt jau iepriekš ierāmētu darbu nomainot stiklu vai paspartū, un šīs ir lielisks risinājums. Mēs varam izgriezt paspartū kādā no mūsu gatavajiem rāmjiem, vai citur iegādātā rāmī.

Izcenojumi un pasūtījumu apmaksa

Kā notiek pasūtījumu apmaksa?
Pasūtījumu iespējams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu, veicot maksājumu mūsu bankas kontā. Maksājumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs.
Kā izdrukāt rēķinu par pasūtījumu?
Pēc maksājuma saņemšanas, rēķinu būs iespējams izdrukāt Tava konta sadaļā, pie veikto pasūtījumu saraksta.
Cik maksās ierāmēt manu darbu?
Kamēr precīza cena atkarīga no izvēlētā dizaina, rāmja profila, stikla, un izmēra, mēs palīdzēsim piemeklēt atbalstošāko risinājumu, kas derēs gan Tavam stilam, gan arī budžetam. Apmeklē mūsu ierāmēšanas salonu lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un cenu piedāvājumu.
Vai ir pieejamas dažādas cenu kategorijas?
Protams! Ar izvēli no vairāk kā 800 dažādu ŗāmju profilu kolekcijas, vairāk kā 100 dažādu paspartū izvēles, mēs spējam izveidot dizainu jebkuram budžetam.

Dizains

Vai es spēšu izvēlēties pareizo rāmi?
Nāc ar savu mākslas darbu uz mūsu ierāmēšanas salonu, mēs konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties atbilstošu ierāmēšanas risinājumu un ieteiksim mākslas darbam un tavai gaumei piemērotākās rāmju un paspartū kombinācijas.
Cik platam ir jābūt paspartū?
Galvenokārt tas ir atkarīgs no paša mākslas darba izmēra un izvēlētā rāmja. Taču mūsu ierāmēšanas eksperti uzskata, ka platāks paspartū spēj radīt labāku vizuālu iespaidu un izcelt pašu mākslas darbu.
Es nevaru redzēt savu mākslas darbu, stikls ir tik spīdīgs, ka tas izskatās kā spogulis! Vai ir risinājums?
Mūsu piedāvājumā esošais Artglass WW piedāvā samazinātu gaismas atspīdumu, burvīgu caurskatāmību un paugstinātu aizsardzību pret UV stariem. Vairāk par stiklu ierāmēšanā lasi šeit.
Kā es zināšu, kādu piekāršanas veidu izvēlēties manam rāmim?
Tev nav jāsatraucas. Mūsu ierāmēšanas eksperti katra rāmja aizmugurē uzstādīs piekāršanas sistēmu. Mēs ņemsim vērā rāmja izmēru, svaru un veidu, lai uzstādītu atbilstošu piekāršanas sistēmu.
Neatradi atbildi? Sazinies ar mums