Ierāmēšanas darbi

Ierāmēšanas darbi

Mūsu pieredzes bagātā komanda tic, ka ierāmēšanai pirmkārt ir jābūt funkcionālai, nodrošinot mākslas darbam aizsardzību. Mūsdienu apstākļos ne tikai senas fotogrāfijas un akvareļi ir jāpasargā no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, arī jauniem, nesen izgatavotiem mākslas darbiem ir jānodrošina aizsardzība. Otrkārt ierāmēšanai ir jābūt skaistai. Tai ir jāpapildina mākslas darbs, jāpaspilgtina un jāaizceļ. Pat visvienkāršākajiem rāmjiem ir jābūt proporcionāli elegantiem, ar stingriem stūriem.

Ierāmēšanas konsultācijas

Mēs katru dienu apkalpojam 10 līdz 12 klientus mūsu ierāmēšanas salonā Rīgā, Blaumaņa ielā 11/13. Savā klientu lokā redzam gan māksliniekus, dizainerus, kolekcionārus, arhitektus, valsts un pašvaldību iestādes, muzejus, gan arī tos kam ierāmēšana ir jauns piedzīvojums. Mūsu klientu dažādība ir papildinājusi mūsu zināšanas dažādos ierāmēšanas risinājumos, tādēļ spējam ieteikt atbalstošāko aizsardzības un prezentācijas risinājumu mūsu klientiem.

Gandrīz neierobežoti rāmju dizaina risinājumi, mūsu kolekcijā esam apkopojuši vairāk kā 800 dažādus koka, alumīnija un plastmasas rāmju profilus. Piedāvājam vairākas mākslas darbu iestiklošanas iespējas. Šie ir iemesli, kādēļ mēs aicinām Jūs uz mūsu ierāmēšanas salonu, lai sniegtu Jums mūsu padomus un kopīgi izvēlētos ideālo risinājumu Jūsu mākslas darba, vajadzībām un iespējam. Lai gan daļu no mūsu kolekcijas rāmjiem iespējams pasūtīt internetā un pa telefonu, vienmēr labākais variants ir klātienē apskatīt visu mūsu kolekciju, un visus aspektus jūsu darba ierāmēšanai. Ierāmēšanas darbu noformēšanu var veikt sākot no 20 minūtēm līdz pat vairākām stundām. Svarīgi atbrīvot sev laiku, lai dizaina proces nebūtu sasteigts.