Internetā veikto pasūtījumu iespējams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti. Veicot pasūtījumu internetā ir jāveic 100% priekšapmaksa par pasūtījumu, pasūtījums tiks izpildīts tikai pēc pilnīgas apmaksas saņemšanas.

BANKAS PĀRSKAITĪJUMS
Mūsu norēķinu konts ir AS Swedbank. Bankas pārskaitījums parasti tiek apstrādāts ilgāku laiku un var paiet pat vairākas dienas no pārskaitījuma brīža līdz brīdim, kad nauda nonāk saņēmēja kontā. Tas ir atkarīgs no maksātāja bankas. Lūdzu, ņemiet to vērā plānojot pasūtījuma izpildes laiku. Mēs pārbaudām savu bankas kontu vairākas reizes dienā, lai piefiksētu ienākošos maksājumus un nodotu pasūtījumus uz ražošanu laicīgi.

Saņēmējs: SIA Anda-2
Reģistrācijas Nr.: 50003187901
Bankas kods: HABALV22
Konta numurs: LV33HABA0551009773531 (AS Swedbank)

Lai izvairītos no pārpratumiem, neaizmirstiet norādīt jūsu pasūtījuma/rēķina numuru, veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu.

BANKAS NORĒĶINU KARTES
!!! Šobrīd nav iespējams norēķināties ar bankas maksājumu kartēm!!!
Mēs pieņemam kredītkartes un debetkartes – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Tiešsaistes maksājumu drošību ierame.lv mājas lapas norēķiniem ar bankas kartēm piedāvā un nodrošina Paymill, kas ir viena no vadošajām kompānijām drošu maksājumu apstrādes pakalpojumu sfērā. Tā tiešsaistes transakciju autentificēšanai izmanto savu IBIS sistēmu ar 3D Secure tehnoloģiju.