Mēs patiešām esam jauki cilvēki un vēlamies, lai jūs pasūtāt rāmi pareizā izmērā un esat pilnībā apmierināti. Ir vitāli svarīgi, lai pasūtījuma laikā ievadītie izmēri būtu pilnīgi precīzi, jo pēc pasūtījuma izgatavotie rāmji nav atgriežami vai apmaināmi. Lūdzu pārliecinieties ka jūs pilnībā izprotat uz ko ievadītie izmēri attiecas un ka tie ir pareizi, jums nepieciešamie izmēri. Ja neesat pilnīgi droši par to kādus izmērus jums ir jānorāda veicot pasūtījumus sazinieties ar mums.

Vienmēr izmanto atbilstošu mērlenti, izvairies lietot auduma mērlentes vai lineālu. Katru izmēru mēra divreiz, lai izvairītos no kļūdām. Izmanto pildspalvu un papīru, pierakstot katru izmēru. Ja tu pasūti rāmi pēc izmēra vai gatavu foto rāmi, rāmja izmērs vienmēr ir saistīts ar to, kas rāmi tiks likts iekšā no aizmugures, stikls un aizmugures kartons. Tas NEKAD nebūs redzamais bildes izmērs no rāmja priekšpuses, un NEKAD nebūs rāmja ārējais izmērs. Katram rāmim ir lūpa/grope, kas pārklāj stiklu un bildi uz katru malu 5-10mm, nodrošinot to, ka rāmja saturs nevar izkrist. Rāmējot darbu, kam malas jāatstāj redzamas, iesakām izmantot rāmja un paspartū kombināciju, jo paspartū darbu ir jāpārklāj 2-5mm un katru malu.

VĒLOS PASŪTĪT TIKAI RĀMI
Izmēri savu mākslas darbu no ārmalas līdz ārmalai, ieskaitot jebkuru balto apmali vai esošu paspartu, kuru vēlies redzēt, abos izmēros, gan platumā, gan augstumā. Šos izmērus tev būs jaievada veicot pasūtījumu mūsu interneta vietnē. Mēs tev izgatavosim rāmi, tā lai mākslas darbs tajā brīvi ieietu no rāmja aizmugures. Tātad ja tava darba izmērs ir 32 X 47 cm, veicot pasūtījumu ievadi 32 X 47 cm – Vienkārši!

VĒLOS NOMAINĪT VECO RĀMI
Mēs iesakām mākslas darbu izņemt no vecā rāmējuma, pirms Jūs veicat mērīšanu. Tomēr, ja tas nav iespējams, atcerieties ka mērījumi jāveic no rāmja mugurpuses. Nemēriet bildes redzemo daļu no priekšpuses, vai rāmja ārējo malu, pēc šādi veiktiem mērījumiem jaunais rāmis jūsu darbam nederēs, jo mērījumi būs neprecīzi. Ir nepieciešams izmērīt precīzus esošā stikla vai aizmugures kartona izmērus, kurus arī ir jānorāda veicot pasūtījumu interneta vietnē.

VĒLOS, LAI MANU DARBU IERĀMĒ PROFESIONĀLI
Iespēja internetā pasūtīt rāmi, pēc sev nepieciešamajiem izmēriem, ir tikai neliels papildinājums mūsu piedāvātajam paklpojumu klāstam. Un lielā mērā domāts tiem, kas ir kaislīgi “dari pats” cilvēki. Ja vēlies visu ierāmēšanas procesu uzticēt mums, mēs ar lielāko prieku spēsim Tev palīdzēt. Droši dodies pie mums ar savu mākslas darbu vai kādu priekšmetu, ko vēlies noformēt skaistā rāmī, sniegsim konsultāciju, piedāvāsim dažādus rāmēšanas risinājums, un galu beigās arī ierāmēsim Tavu darbu.

SVARĪGI PADOMI UN INFORMĀCIJA
Rāmja lūpa/grope nosegs 5-10mm no attēla uz visām malām. Tas nozīmē, ka faktiskais redzamais izmērs būs mazāks, kā rāmja aizmugure. Lūpas/gropes izmērs katram profilam atšķiras. Mēs rāmi izgatavosim par 1-3mm lielāku, kā veikts pasūtījumā. Tas garantēs stikla un aizmugures izņemšanu rāmēšanas procesā. Mēs rekomendējam, ka rāmja aizmugure ir aizlīmēta ar līmlentu, tas garantēs papildus izturību un veidos profesionālu izskatu.